پدیده ای به نام TAX

این روزا از مهمترین بحث های داغ و دهن پر کن تاکسی های اینترنتی هستش که تقریبا هر کدوممون حداقل اسم یکیشونو شنیدیم و و باهاشون آشنایی داریم ، پدیده هایی با نام های برگرفته از تکس(TAX).

خیلی وقت ها کارها و ایده های جالب شروع میشن و همه رو شگفت زده میکنن و TAXها هم اینطوری هستن، ایده ی جهانی جالبی که اگه چند بار ازش استفاده کنین میبینین چقدر میتونه مفید باشه ، در این مقاله هم من قصد بررسی سود ها و زیان های تاکسی های اینترنتی رو ندارم فقط میخوام ازتون بخوام هر طور که میتونین از این ایده های ناب برای پا برجا موندنشون کمک کنین.

همه ی کسانی که از تاکسی های اینترنتی استفاده کردند اینو بیان میکنند که چقدر هزینه رفت آمدشون به نسبت آژانس کمتر میشه و از لحاظ مالی به صرفه است،اما در این بین ما کاربرا هستیم که با حرکات و رفتارامون باید کمک کنیم تا راننده ای که در این سیستم فعالیت میکنه هم از این حرکت کاملا راضی باشه و به فعالیتش به عنوان راننده ادامه بده و از اینکه داره به این روش فعالیت میکنه راضی باشه.

یکی از کوچکترین کمک هایی که من کاربر میتونم در این ضمینه داشته باشم اینه که اگه مثلا کرایه من میشه ۴۵۰۰ تومان به جاش ۵۰۰۰ تومان بدم بدون منت و از راننده هم خیلی حرفه ای تشکر کنم…

اگه شما هم نظری برای پا برجا موندن این پدیده ی عالی دارید کامنت کنید…

mokheir68

دنیای من،دنیایی پر از آرزوهای دیجیتال... لیسانس پرستاری دارم و عمده فعالیت وکارم در حوزه پزشکی و پرستاری است، اما از بزرگترین آرزوهام تبدیل شدن به یک گوگلر هستش...

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو
×
×

سبد خرید